O nas

Nasza wizja: zdrowsze uśmiechy dla wszystkich

Crest uważaja, że uśmiech jest wart świata i że wszyscy zasługują na zdrowy uśmiech. Jednak próchnica zębów jest chorobą przewlekłą nr 1. Ten problem jest bardziej widoczny w społecznościach zaniedbanych, gdzie dzieci czarnoskóre i latynoskie częściej zapadają na próchnicę, ale rzadziej odwiedzają dentystę.

Dlatego Crest dokłada wszelkich starań, aby każdy uśmiech był zdrowy. Marka dąży do tego, aby umożliwić wszystkim dostęp do naszych doskonałych produktów do higieny jamy ustnej, usług i edukacji, przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na naszą planetę. Crest pracuje od ponad 60 lat, aby wspierać zdrowe nawyki w zakresie pielęgnacji jamy ustnej i nie przestaniemy, dopóki nie uwolnimy zdrowych uśmiechów.

Nasza droga naprzód, aby zachować zdrowy uśmiech

Wierzymy, że każdy uśmiech jest bezcenny. Dlatego koncentrujemy się na trzech głównych obszarach, które umożliwią Crest postęp w kierunku zdrowszego uśmiechu dla ludzi i planety:

 • Dostęp : upewnij się, że każdy ma dostęp do produktów i usług do pielęgnacji jamy ustnej.
 • Edukacja na temat zdrowych nawyków w jamie ustnej: zapewnianie edukacji i materiałów na temat prawidłowych nawyków w zakresie higieny jamy ustnej oraz tego, jak pielęgnacja jamy ustnej wpływa na ogólny stan zdrowia danej osoby.
 • Doskonałe produkty i innowacje : dostarczaj doskonałe produkty i rozwiązania, aby pomóc wszystkim ludziom uzyskać lepsze wyniki w zakresie pielęgnacji jamy ustnej, jednocześnie zmniejszając wpływ na środowisko.

Kryzys zdrowia jamy ustnej*

 • Ubytki zębowe są najczęstszą chorobą przewlekłą młodzieży w wieku 6-19 lat .
 • Średni wiek pierwszej wizyty u dentysty u dzieci rasy kaukaskiej wynosi trzy lata, w porównaniu do 12 lat w przypadku dzieci rasy czarnej.
 • Każdego roku dzieci tracą 34 miliony godzin szkolnych z powodu problemów ze zdrowiem jamy ustnej.
 • 1/3 Amerykanów nie ma ubezpieczenia dentystycznego.

*Centrum Kontroli Chorób: Szybkie fakty dotyczące zdrowia jamy ustnej

Dostęp

 • W 2020 roku Crest przekazał ponad 1,5 miliona dolarów na produkty i pielęgnację wspierającą zdrowy uśmiech w całych Stanach Zjednoczonych.
 • Marka przekazały ponad 100 000 past do zębów Crest w ramach partnerstwa z organizacjami takimi jak American ToothFairy i Dental Lifeline Network.
 • Crest dokładaja starań, aby zapewnić bezpłatne kontrole stomatologiczne poprzez współpracę z organizacjami takimi jak University of Cincinnati Blue Ash College Dental Hygiene School.

Edukacja dotycząca zdrowego nawyku jamy ustnej

 • Crest współpracuje z ponad 400 000 dentystów we wszystkich 50 stanach, aby zapewnić narzędzia i zasoby, które edukują pacjentów w zakresie zdrowych nawyków w domu i promują zrozumienie związku między pielęgnacją jamy ustnej a ogólnym zdrowiem.
 • W ciągu ostatnich 10 lat marki zapewniły specjalistom dentystycznym ponad 140 milionów dolarów w ramach bezpłatnej wymaganej edukacji ustawicznej.
 • Crest edukuje dzieci na temat zdrowych nawyków i dostarczają materiały edukacyjne, które ułatwiają stomatologom, rodzicom i nauczycielom edukowanie ich dzieci o znaczeniu pielęgnacji jamy ustnej.
 • Crest pomagaja rodzinom w rozpoczęciu i utrzymaniu zdrowych nawyków w ramach wyzwania Conquer Cavities Together. Za każde zobowiązanie do szczotkowania zębów przez dwie minuty dwa razy dziennie.

Doskonałe produkty i innowacje

Lepsze wyniki dla ludzi

Crest i Oral-B od ponad 60 lat starają się dostarczać doskonałe produkty, które zapewniają lepsze wyniki w zakresie zdrowia jamy ustnej.

Crest, marka past do zębów nr 1, została wprowadzona w USA w 1956 roku jako pierwsza pasta do zębów z fluorem i pierwsza pasta uznana przez Amerykańskie Stowarzyszenie Stomatologiczne w celu skutecznego zapobiegania próchnicy zębów.

 • W przeciwieństwie do standardowej pasty do zębów, pasta Crest Gum & Pro-Health neutralizuje złe bakterie, poprawiając zdrowie dziąseł.

W badaniu klinicznym 100% pacjentów z niezdrowymi dziąsłami zauważyło poprawę stanu dziąseł podczas stosowania produktów Crest.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl